Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła Hyundai dzielą się w zależności od sposobu pracy.


Pompa ciepła to urządzenie, które pobiera energię cieplną z otoczenia budynku (powietrza, gruntu lub wody) i oddaje ją do instalacji c.o.
W ten sposób pozyskuje czystą, ekologiczną energię przy niewielkich kosztach (energii elektrycznej służącej do zasilenia sprężarki). Jest ona wykorzystywana do ogrzewania budynku, wody użytkowej, a także do chłodzenia pomieszczeń w czasie upałów.

Pompy Hyundai dzielą się na:
 • Pompy Ciepła typu MONOBLOK - pompa zintegrowana w jednej obuwie
 • Pompy Ciepła typu SPLIT + Moduł Hydrauliczny - pompa z jednostką zewnętrzną i wewnętrzną, odporna na zamarzanie
 • Pompy Ciepła typu MULTI + Moduł Hydrauliczny Pompa umożliwiająca ogrzewanie i produkcję c.w.u. oraz chłodzenie klimatyzacją z tego samego agregatu.
 • Hyundai SPLIT + Moduł Hydrauliczny

  Pompa ciepła powietrze/woda split, przyjazna środowisku i przyszłościowa

  Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energoszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. W przypadku chęci chłodzenia pomieszczeń pompy ciepła HYUNDAI SPLIT umożliwiają odwrócenie całego procesu, klimatyzując nasze pomieszczenia.
  Wysoka klasa efektywności energetycznej A+++

  Hyundai MONOBLOK

  Pompa ciepła powietrze/woda monoblok, przyjazna środowisku i przyszłościowa

  Pompy Ciepła typu MONOBLOK to modele z całkowicie wbudowaną instalacją chłodniczą oraz modułem hydraulicznym. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania montaż pompy ciepła nie wymaga podłączeń czynnika chłodniczego. Innowacyjna konstrukcja podwójnych drzwi umożliwia szybki serwis pompy, natomiast nowoczesny sterownik gwarantuje dostęp do monitorowania pracy systemu, jak również zmiany ustawień.
  Wysoka klasa efektywności energetycznej A+++

  Hyundai MULTI + Moduł Hydrauliczny

  Pompa ciepła powietrze/woda split, przyjazna środowisku i przyszłościowa

  Pompy ciepła HYUNDAI MULTI wraz z modułem Hydrobox może służyć zarówno do ogrzewania podłogowego, grzejników i przygotowania C.W.U. Istnieje również możliwość jednoczesnego podłączenia do trzech jednostek klimatyzacyjnych w systemie powietrze-powietrze, których można używać do chłodzenia pomieszczeń latem.
  Wysoka klasa efektywności energetycznej A+++

  Zasobnik multiwalentny C.W.U 2w1

  Zbiornik C.W.U 2w1 - dla ciepłej wody i ogrzewania, stal nierdzewna

  Zbiornik ciepłej wody użytkowej o pojemności 250l z wężownicą o powierzchni 1,8m2 oraz zbiornikiem buforowym 95 litrów w jednej obudowie. Wyposażony w grzałkę elektryczną 1,5kW oraz ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa. Dzięki wymiennikowi 2w1 możesz zaoszczędzić miejsce w domu. Zbiorniki wykonane są ze stali nierdzewnej co zapewni bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.
  Podziel się tą stroną z innymi