POMPY CIEPŁA

Dlaczego wybrać pompę ciepła?

naturalna darmowa energia

home_energy_feature_1

Ekonomia

Pompa ciepła jest urządzeniem, które zastosowane przypadku nowopowstałych domów lub tych będących już po remoncie, pozwala zaoszczędzić aż do 75% kosztów energii oraz zredukować nawet do 30% emisję szkodliwych substancji.

home_energy_feature_2

Poprawa komfortu

Pompy ciepła pracują, wykorzystując energię, która jest zmagazynowana w powietrzu otoczającym budynek.
Pozwala to na zapewnienie optymalnych warunków wewnątrz ogrzewanego obiektu, a także umożliwia przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

home_energy_feature_3

Możliwości rozbudowy

Pompy ciepła to doskonałe źródło ogrzewania dla całego domu lub mieszkania, jak również swobodna i nieograniczona możliwość współpracy z dodatkowymi instalacjami, takimi jak instalacja fotowoltaiczna.
parallax background

Doskonałe połączenie

energii i komfortu

Urządzenie jest energooszczędne, ponieważ pobiera energię z otoczenia, użytkownik płaci jedynie za 20-25% prądu pobieranego z sieci. To rozwiązanie, które ogranicza wydatki i realnie zmniejsza koszty zużycia energii.
Warto także wyposażyć się w instalację fotowoltaiczną, która pozwoli pokryć roczne zapotrzebowanie energetyczne dla danej pompy ciepła. Urządzenie zapewnia stosunkowo szybki zwrot z inwestycji, który szacuje się na okres około 5-7 lat.

Urządzenie cechuje duża wydajność energetyczna, która jest kilkakrotnie większa, niż w przypadku zastosowania tradycyjnego ogrzewania.
Ponadto, nasze pompy wyróżnia: wysoka jakość, funkcjonalność, wyjątkowa łatwość obsługi.

Zyskaj

współpracując z nami

Szacunkowo, zastosowanie pompy ciepła pozwala zaoszczędzić nawet do 80% energii, w porównaniu do konwencjonalnych systemów grzewczych. Niskie koszty eksploatacji wspierają energooszczędność oraz wpisują się w trend ekologicznych rozwiązań energetycznych, które stanowią przyszłość w kwestii stosowania nowoczesnych systemów grzewczych dla domów.

W typowych systemach grzewczych nigdy nie ma 100% gwarancji ich energooszczędności. Zazwyczaj wysokość rachunków jest relatywnie wysoka i utrzymuje się na stałym poziomie. Pompa ciepła umożliwia rzeczywiste obniżenie zużycia energii, jaka potrzebna jest do ogrzania pomieszczeń mieszkalnych w domu, niezależnie od jego gabarytów. Analogicznie dzieje się w przypadku kosztów przygotowania ciepłej wody.

Darmowy prąd z fotowoltaiki czy tania ciepła woda z pompy ciepła to niewątpliwie wielkie atuty tego rozwiązania. Brzmi obiecująco i ma realne odwzorowanie w praktyce. Inwestycja zwraca się szybko, ponieważ pompa ciepła wykorzystuje darmową energię cieplną powietrza, wody lub gruntu.

Pompy ciepła z naszej oferty to urządzenie bezobsługowe i w pełni zautomatyzowane. Nie musisz borykać się z trudną obsługą czy koniecznością ręcznego ustawiania parametrów. Urządzenie nie wymaga stosowania kłopotliwych przeglądów technicznych oraz pamiętania o regularnej konserwacji.

Długa żywotność oferowanych przez nas urządzeń pozwala na ich skutecznie wykorzystywane nawet przez okres nawet do 50 lat.