Szwedzka Dotacja 2021

Pompy ciepła to urządzenia, które umożliwiają redukcję zużycia konwencjonalnej energii na cele grzewcze o 80%, czyli o tyle obniżają rachunki. Konwencjonalne źródło zamienione jest na odnawialne źródło energii, czyli ciepło geotermalne lub aerotermalne.
Jednak budowa domów energooszczędnych jest droższa niż w przypadku budownictwa tradycyjnego. Dlatego firma NIBE-BIAWAR po raz kolejny wychodzi naprzeciw wszystkim budującym oraz modernizującym swój dom.
Dzięki dofinansowaniu w ramach Szwedzkiej Dotacji można uzyskać nawet 10 000 zł wsparcia na zakup pompy ciepła, rekuperatora oraz systemu fotowoltaicznego, czyli kompletnego systemu gwarantującego ekologiczny dom bez rachunków.


WARUNKI DOTACJI

Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła, za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora w okresie trwania promocji.

Dotacja do pompy ciepła do 5000 zł
Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 1000 zł przy zakupie rekuperatora NIBE ERS lub GV-HR
Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 4000 zł przy zakupie systemu fotowoltaicznego NIBE PV
Dotacja do pompy ciepła zwiększa się o 5000 zł przy zakupie rekuperatora i systemu fotowoltaicznego NIBE PV

Szwedzką Dotację można łączyć z ulgą podatkową i dotacją w ramach programu „Czyste Powietrze" i „Mój Prąd”. Akcja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. oraz ewentualnymi rabatami zaoferowanymi przez firmy instalacyjne, w ofertach sporządzanych przed okresem trwania Szwedzkiej Dotacji.

Wypełnij formularz, a my załatwimy resztę


* zależnie od możliwości producenta (nie dłużej niż do 31.05.2021 lub wyczerpania zapasów)    Dotacją objętych jest łącznie 300 sztuk gruntowych pomp ciepła oraz 500 sztuk powietrznych pomp ciepła NIBE.

    Cennik zestawów z powietrznymi pompami ciepła do pobrania tutaj.